Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Čokoládová masáž

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rádi byste jí potěšili nějakým milým a zároveň neočekávaným dárkem? Mile ji můžete potěšit také výběrem dárku od společnosti Firma na zážitky. Inspirujte se proto touto webovou adresou: www.firmanazazitky.cz.

Každá žena si ráda dopřeje čas pouze pro sebe a nechá se ráda hýčkat. Čokoládová masáž představuje jednu z nejluxusnějších masáží, při níž budete moci dopřát svému tělu zasloužené uvolnění. Navíc tato masáž je doprovázena příjemnou čokoládovou vůní. Čokoláda nejen výtečně chutná, ale obsahuje také jedinečné relaxační a regenerační účinky. Čokoláda v sobě obsahuje bohaté množství antioxidantů. Čokoládová masáž Vám pomůže bojovat proti celulitidě a zároveň tonizuje a hydratuje lidskou pokožku. Jemné částečky kakaa se používají k peelingu. Čokoládová masáž pomáhá mimo jiné zlepšit náladu. Zakoupený balíček v sobě obsahuje celotělovou masáž horkou čokoládou, zábal v pravé čokoládě a akupresurní masáž obličeje a pokožky hlavy. Neoslovila-li Vás čokoládová masáž, nemusíte propadat depresím.

Možná to pravé ořechové naleznete při zábalu z rozemletých mořských řas. Tento zábal je jedinečným pomocníkem při boji s nadměrným zadržováním vody a akumulaci toxinů, tukovým polštářkům i celulitidě. Vaše partnerka tento zážitek ocení zejména v případě, že by ráda shodila přebytečná kila. Zábal z rozemletých mořských řas je jedinečnou příležitostí také pro ty, kteří trpí lupenkou, ekzémy i bolestí svalů a kloubů. Díky nabídce společnosti Firma na zážitky se Vám určitě podaří najít takový zážitek, který Vaši partnerku nesmírně potěší.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 04. 2014