Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Dentální hygiena

Každý člověk rád pečuje o svůj zevnějšek a zdraví. Přesto se najde ještě spousta osob, které nejsou dostatečně seznámeni s tím, jak pečovat o svůj chrup. Ačkoliv se mnoho lidí domnívá, že základním předpokladem pro péči o zuby je kvalitní pasta. Není tomu zcela tak. Každý dobrý zubař i zubní hygienista Vás ujistí o tom, že správná volba kartáčku je mnohem důležitější než drahá zubní pasta.

To je také jeden z důvodů, proč zubní hygienisté nabádají své pacienty k tomu, aby pravidelně navštěvovali dentální hygienu Praha. Rovněž také vhodný výběr potravin ke konzumaci hraje při péči o lidský chrup nesmírně důležitou roli, neboť například pití kávy, čaje i některých zejména sladkých pokrmů může být prvním krokem k množení se zubním kazů. Také kouření patří mezi negativní vlivy, jež mají vliv na žloutnutí zubů.

Chcete-li patřit k lidem, kteří vědí, jak se dobře starat o své zuby, pak navštivte Prague Dental Clinic. Ortodoncie Praha je předním odborníkem v péči o lidské zuby. Svým pacientům nabízí prvotřídní péči v oblasti zubní hygieny i v mnoha dalších oborech ortodoncie. Dentální hygiena v dnešní době představuje nedílnou součást moderní stomatologie. Zubní lékaři Prague Dental Clinic Vás informují o tom, jak chránit Vaše zdraví. Prague Dental Clinic provádí, jak odstranění zubního kamene, tak pigmentace. Zubní hygienisté Vám celý proces teoreticky vysvětlí a posléze i názorně předvedou. Více informací o zubní hygieně naleznete také na této webové adrese www.praguedentalclinic.cz.

Nedílnou součástí zubní hygieny je také bělení zubů, kterému vždy předchází vyšetření lékařem a případné odstranění zubního kamene. Aby Vám bylo provedeno bělení zubů, je důležité, aby Vaše zuby neobsahovaly žádný kaz. Také v případě zánětu dásní není možné provést bělení zubů. Ordinační bělení trvá zhruba hodinu a provádí se pomocí tak zvané akcelerační lampy. Zákrok je bezbolestný a Vy se nyní budete moci na Vaše okolí usmívat, aniž byste se museli za Vaše zuby stydět.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 10. 2014