Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Kde naučit Vaše malé děti základním plaveckým dovednostem?

Máte doma malé dítě a ráda byste vám oběma zpestřila volnočasové aktivity? Vyzkoušejte kurzy plavání pro kojence v Centru trvalého zdraví Cordeus a uvidíte, že se rozhodně nudit nebudete. Kromě toho můžete využít příležitosti k ajůrvédské masáži Praha a udělat si chvíli jen sama pro sebe.

Kam za plaváním kojenců?

Plavání kojenců Praha 6 se koná pravidelně po celý rok a nyní máte jedinečnou příležitost přihlásit se do nově otevřených podzimních kurzů pro nejmenší děti. Plavání kojenců si zamilují nejen samotné děti, ale také jejich rodiče. Maminky na mateřské dovolené často po uplynutí nějakého času začínají trpět určitou socializací a kontakt s ostatními maminkami se stejně starými dětmi je pro ně možností, jak si popovídat s lidmi se stejnými zájmy a každodenními starostmi. Děti se během kurzu již v tomto útlém věku mohou naučit pohybovat se nad vodou i pod její hladinou.

Co se naučí děti během tohoto kurzu?

Díky plavání kojenců se Vaše děti naučí přirozenou a hravou formou postupně základním plaveckým dovednostem. Naučí se splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat i se potápět pod vodou a nemít z toho strach. K základním plaveckým dovednostem patří také orientace pod vodou. Pohyb ve vodě vede nejen k fyzickému otužování organismu a podpoře psychomotorického vývoje, ale také prohloubení vzájemného porozumění a citové vazby mezi dětmi a jejich rodiči. Kurzy plavání jsou vhodné také pro miminka s tělesnými postiženími, s lehkými odchylkami neuropsychického vývoje nebo lehkými mozkovými dysfunkcemi. Doporučuje se také dětem s chronickým onemocněním horních cest dýchacích.

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

27. 09. 2018