Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Stále krásný úsměv

Usmíváte se rádi? Nebo vám v úsměvu od ucha k uchu něco brání? Jestliže máte pocit, že vaše zuby rozhodně nejsou k ukazování, možná je čas obrátit se na profesionály, kteří si umí poradit s každým úsměvem. Nebojte se usmívat a raději svěřte péči o své zuby do rukou odborníků. Ti vám pomohou v péči o vaše zuby a vy se je již nebudete bát nikomu ukázat. Zubní klinika Praha vám pomůže zajistit komplexní stomatologickou péči – od dentální hygieny až po protetiku. Vše pro váš krásný úsměv najdete na jednom místě a to přímo v centru historické Prahy. Zubní klinika Praha si dokáže poradit opravdu s každým problémem. Navíc na vás čeká velmi příjemné prostředí i personál. Přesvědčte se o tom sami na vstupní prohlídce!
zubní ordinaci Praha pečují nejen o dospělé, ale také o děti. Je všeobecně známo, že děti mívají velký strach ze zubařů a tento strach si přenáší následně do dospělosti. Zabraňte této frustraci u vašich dětí a zajistěte jim péči v přátelském prostředí, kde není žádný důvod ke strachu. Zubní klinika Praha zřídila speciální oddělení dětské stomatologie, kde se lékaři specializují na nejmenší klienty. Lékaři vědí, jak děti uklidnit a jak jim ošetření co možná nejvíce zpříjemnit. S dětmi byste měli navštívit také dentální hygienistku, která vám i dětem vysvětlí, jak má vypadat správná domácí péče o zuby. Správná technika při čištění zubů je naprosto zásadní. Mnoho z nás si již od dětství čistí zuby špatně a vystavuje se tak zbytečně riziku vzniku zubního kazu.
Prague Dental Clinic je soukromé stomatologické zařízení, kde je pacient vždy na prvním místě. Lékaři zde pracují s nejmodernějšími přístroji. Pacientům jsou uzpůsobeny také ordinační hodiny – lékaři zde ordinují od pondělí do pátku mezi sedmou a jednadvacátou hodinou. Ošetření o víkendu je možné a záleží na dohodě. Objednejte se na prohlídku co nejdříve a přivítejte zpět úsměv na svých rtech!

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

22. 11. 2013