Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Hydrocolon terapie zatočí s Vašimi střevními potížemi

Trápí Vás pohled do zrcadla na Vaši postavu a rádi byste ještě před létem něco udělali s Vaší váhou? Centrum trvalého zdraví Cordeus Vám pomůže zbavit se komplexů z Vaší postavy. Cesta ke zhubnutí může vést přes Hydrocolon terapii. Očista tlustého střeva výplachem neboli Hydrocolon terapieje považována za velmi starou metodu, která pomáhá překonat důsledky nevhodného životního stylu. Ke špatné životosprávě svádí nejen nedostatek pohybu a nevhodně zvolená strava, ale také moderní léky. Po konzumaci antibiotik je velmi často zatížena střevní mikroflóra. Hydrocolon terapie je aplikována za pomoci opakovaného vodního výplachu.

Právě tento způsob očisty tlustého střeva vytváří ideální podmínky pro obnovu funkce tlustého střeva. Léčba je prováděna jemným způsobem za doprovodu vody tělesné teplot s doprovodnou masáží břicha. Díky této terapii začíná ochablé střevo znovu pracovat. Hydrocolon terapie je vhodná při mnoha střevních onemocněních. Doporučuje se zejména pro osoby s chronickou zácpou, chronickým průjmem, při vysokém krevním tlaku, porušené imunitě i poruše ledvin a jater. Hydrocolon terapii je možné provést také při onemocněních, které na první pohled sice nesouvisí se stavem střeva, ale příčina onemocnění může mít příčinu v porušení funkci střeva. Mezi takové choroby náleží zejména revmatické chorob, polyarthritis, různé alergie i migrény.

Centrum trvalého zdraví nabízí také ájurvédskou masáž, která napomáhá k nalezení rovnováhy lidského těla i mysli. Ájurvédská masáž je vhodná pro osoby trpící depresemi, revmatickými a artritickými potíži i při syndromu vyhoření.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 04. 2017