Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Jak se udržet v kondici na mateřské?

Ráda byste zůstala fit také na mateřské dovolené? V takovém případě neváhejte a dopřejte si ajůrvédskou masáž Praha. Ájurvédskou masáž můžete v odborné literatuře najít také pod pojmem abhyanga. Tato masáž je součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při ájurvédské masáži se používá velké množství teplého herbálního oleje, který je masírován do lidského těla. Pomocí tohoto postupu dochází k odstranění špatně fungující energie z těla a aktivuje se tzv. „prana“, která tvoří životní energii pro celé lidské tělo.

Dochází také k získání tělesné vitality, energie a síly. Při pravidelných masážích lze docílit negativních účinků, jako je úzkost, strach, vyčerpání i všechny psychoneurotické problémy. Při nadměrném množství stresu se dostavují velmi často bolesti hlavy, nespavost, únava, nevýkonnost i skleslost. Takovéto potíže mohou způsobovat až v 60 ti procent dalekosáhlejší zdravotní potíže. Ájurvédská masáž tak pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle a zároveň reguluje krevní oběh. Pomáhá také podporovat lymfatický systém a zvyšuje imunitu. Více informací se o ájurvédské masáži dovíte na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus. Do skvělé kondice se po porodu můžete dostat také díky zdravé výživě Praze. 

Centrum trvalého zdraví Cordeus i zdravá výživa Praha Vám pomůže sestavit individuální plán, na základě něhož dojde k úpravě Vašeho jídelníčku. Na základě tohoto plánu pak bude Vašeho tělo získat potřebné množství živin, které napomohou k tomu, abyste se cítila tak skvěle jako před porodem a samotným těhotenstvím.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 08. 2016