Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Komplexní péče o zdraví na jednom místě

Bydlíte ve velkém městě a veškerou lékařskou péči máte obvykle „rozházenou“ na více místech. K zubařovi jezdíte do centra, k praktickému doktorovi na okraj města, oční lékař je zase na druhém konci, a to jste ještě s sebou nevzali děti, které určitě dochází na jiná místa. Co si tedy zajistit veškeré lékařské služby na jednom místě?

Oční klinika Jána Leštáka v Praze se z původního oftalmologického pracoviště rozšířila o další odbornosti jako jsou neurologie, ORL, interna, stomatologie, diabetologie, alergologie, kardiologie, gynekologie a porodnictví či kožní. Na jednom místě tak můžete absolvovat veškeré prohlídky, které jsou navíc provedeny zkušenými a kvalifikovanými odborníky v oboru.

Těhotné maminky si na klinice mohou nechat udělat i 4D ultrazvuk a radovat se z krásného videa jejich miminka vyvíjejícího se v bříšku. Zároveň se zde provádí i ultrazvuky se screeningem a další nutné vyšetření těhotných. Těhotné ženy se zde mohou i poradit v oblasti laktace a připravit se k porodu.

Oční klinika má rozsáhlé a bohaté zkušenosti především s oftalmologií. Kromě všeobecné péče zajišťuje například statickou perimetrii, vyšetřuje změny napětí oka a zrakových ústředí v mozku či ambulantně provádí operace katarakty. Klinika začala provádět nitrooční operace na předním segmentu oka jako první v ČR. Více informací o poskytovaných službách v oblasti oftalmologie a laserových operací očí se dozvíte na http://www.eyecentrum.cz/oftalmologie.html.

Hledáte-li tedy komplexní péči a rádi byste navštěvovali pouze jedno středisko, vyzkoušejte oční kliniku Jána Leštáka. Přivítá vás profesionální tým lékařů, přátelská a téměř rodinná atmosféra kliniky a profesionální a osobní přístup všech jejích pracovníků.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

20. 06. 2013