Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Krásná bez brýlí

Mnoho žen je nuceno používat brýle, ať už z důvodu vrozené oční vady nebo kvůli zhoršení zraku s postupem věku. Ženy často považují brýle nebo čočky za přítěž a stále častěji vyhledávají speciální oční kliniky, které jsou schopné jim pomocí laserové operace očí zlepšit zrak natolik, že brýle mohou jednoduše odložit.

Přestože je nošení brýlí módní záležitostí, faktem zůstává to, že je mnohem snadnější je nosit pouze jako doplněk vaší visáže. Jestliže se bez nich neobejdete a brýle, ať už značkové nebo s nejmodernějším designem, jsou součástí vašeho každodenního života, mohou být spíše na obtíž. Kdo by měl rád jejich neustálé mlžení, vejdete-li do tepla, jejich posunování, „kloužou-li“ po nose, či slzení očí při nošení kontaktních čoček. Laserová operace očí vám může pomoci tyto problémy vyřešit a po jejím absolvování se budete cítit jako znovuzrozená.

Oční klinika Praha provede nejprve komplexní vyšetření zraku, na základě kterého vám doporučí, zda je vhodné operaci očí podstoupit či nikoli. Zkušení odborníci vám důkladně vysvětlí veškeré metody a postupy při operaci a upozorní vás na možné komplikace. Rozhodnutí je pak už jen na vás. Veškeré zákroky jsou prováděny v ambulanci, popřípadě na operačním sále, který disponuje špičkovým vybavením a klimatizací.

Oční klinika Jána Leštáka poskytuje kvalitní služby nejen v oblasti oftalmologie, ale najdete v ní i oddělení neurologie, kardiologie, kožní, stomatologii a podobně. Objednat se můžete i na magnetickou rezonanci, je-li třeba. Více informací najdete na http://www.eyecentrum.cz/magneticka_rezonance.html.

Laserová operace očí může být vhodným řešením pro vaše zdraví. Zbavíte se brýlí, posílíte své sebevědomí a vás obličej snadno získá nový vzhled. A pokud se vám po brýlích bude stýskat, klidně si nějaké nedioptrické pořiďte jako doplněk. Vždy však budete vědět, že je nemusíte mít na nose každý den.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Operace očí: Jaké máte... 3 Dita 27. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

22. 12. 2012