Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Laserová operace očí Praha

Patříte k lidem, které trápí jejich potíže s očima a uvažujete o laserové operaci očí? Poraďte se s doktorkou Rau o metodách řešení Vašeho problému a zachovejte si Vaši mladistvou vizáž. Oční klinika Praha doporučuje u pacientů s dalekozrakostí do čtyř dioptrií používat laserovou operaci LASEK. Stejnou metodu jde použít také při zkřivení rohovky do šesti dioptrií. Laserovou operaci s metodou LASEK je možné aplikovat také při krátkozrakosti do sedmi dioptrií. Doktorka Rau provádí laserovou operaci na klinice v Chamu již od roku 1999. Tato operace Vám umožní lépe vnímat zrakem své okolí a přitom si zachovat Vaši nestárnoucí tvář. Více informací o metodě LASEK naleznete na této webové adrese www.dr-rau.cz

V mnoha případech lidé s dioptrickými brýlemi vypadají starší, než ve skutečnosti jsou. Laserová operace očí Vám umožní vypadat minimálně na tolik let, kolik Vám ve skutečnosti je. Operace očí LASEK v sobě obnáší oproti laserové operaci LASIK spoustu výhod. Především u laserové operace očí Praha LASEK odpadají lalokové komplikace. Tuto metodu lze použít také u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek. Žádnou výjimkou není ani aplikace metody LASEK u očí s úzkými očními štěrbinami, u nemocí rohovky, kde metoda LASIK není možná. Při metodě LASEK se vrchní epitelová rohovková vrstva o tloušťce 70 nm jen mechanicky uvolní a odklopí. Pod ní ležící rohovka se ošetří laserem. 

Poté se epitelová vrstvička vrátí na své původní místo. Pooperační ránu kryje vlastní epitelová lamela, což vede k značnému snížení bolesti a ochraně proti infekcím. Po odstranění čočky je epitel srostlý s rohovkou, což zamezuje proniknutí bakterií do rohokového stromatu a vzniku hlubokých rohovkových zánětů. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 09. 2014