Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Léčba akné

Péče o pleť představuje nezbytnou součást zdravého vzhledu každého člověka. Spokojenost s vlastním vzhledem většinou však nepřichází jen tak, spíše naopak. Je to výsledek dlouhodobého pečlivého starání se o vlastní já. V období puberty a mnozí z nás také po dvacátém věku se potýká s nejčastějším chronickým onemocněním kůže, kterým je akné, odborně zvané acne vulgarit.

Toto onemocnění se dostavuje v důsledku uzavření vývodu mazových žláz. Nejčastějšími oblastmi, kde se akné vyskytuje, jsou obličej, ramena, horní části hrudi a záda. Příčiny akné jsou různé. Mohou být dědičného původu, ale i následkem stresu. U žen podporuje výskyt akné také menstruační cyklus. Při boji s akné odborníci doporučují léčbu akné nastavit co nejdříve. Ke zlepšení může přispět změna stravování, nastavená léčba od kožních lékařů i používání kvalitních kosmetických přípravků.

Jedny z nejlepších kosmetických přípravků nabízí rovněž Neostrata kosmetika. Přičemž tato kosmetická značka disponuje klinicky ověřenými a předními odborníky doporučovanými kosmetickými přípravky na péči o pleť. Kosmetická značka NeoStrata přináší také léčebnou kosmetiku, která pomáhá léčit právě potíže s akné.

Krém na akné obsahuje AHA kyseliny, PHA kyseliny a NeoGlucosamineTM, které úspěšně bojují s tvorbou akné. Navíc tyto složky dodávají pleti mladistvý vzhled. Navíc pomáhají k vyrovnání tónu pleti a pigmentace. Výše zmíněné látky se používají rovněž při léčbě mastné pleti náchylné k tvorbě rozšířených pórů, tmavých skvrn, mastnoty a jemných linek a vrásek. Více informací ke kosmetice NeoStrata najdete na této webové adrese: www.neostrata.cz

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 02. 2014