Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Matrace Purtex

Rozhodli jste se pro výměnu matrací a nyní hledáte nejen kvalitní, ale také matrace za příznivou cenu? Vyzkoušejte internetovou prodejnu Matrace za hubicku.cz, která disponuje bohatou nabídkou nejrůznějších typů matrací i matrací vyrobených z různých materiálů. Velmi oblíbenou variantou těchto podložek v poslední době je matrace 1+1. Všechny matrace 1+1 je možné dopravit ve vybraných městech zdarma a to i ve večerních hodinách. Tyto matrace je možné pořídit od dvou tisíc. Jedná se o sendvičovou matraci Vitta 1+1. Původní cena těchto dvou matrací činí 2690 Kč, nyní ji můžete mít o téměř šest set korun levněji. Sendvičové matrace jsou vyrobeny z několika různomateriálových vrstev.

Často se k výrobě těchto matrací používají kokosové a latexové hmoty. Spojování těchto vrstev přináší dobré provzdušnění matrace a její pevnost. Zvýšenou nosnost sendvičových matrací umožňuje vložená deska z pojeného lehčeného polyurethanu. Díky pětitónové profilaci může člověk dopřát svému tělu naprosté uvolnění. Na tento druh sendvičové matrace dostanete od internetové prodejny Matrace za hubicku.cz dvouletou záruku.

Prodejci doporučují položit sendvičovou matraci na pevný nebo polohovací lamelový rošt. Na této webové adrese ezahubicku.cz/matracezahubicku/eshop/11-1-MATRACE-1-1/0/3/tab najdete samozřejmě i dražší varianty typy matrací 1+1. Dalším typem, který Vám zaručí poklidný a zdraví spánek, může být také matrace Margita 14 cm 1+1, která je vyrobena ze studených a polyuretanových pěn. S matrací Purtex se můžete zbavit potíží s krční páteří i bolestí zad. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 10. 2013