Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Na koho se obrátit se zubními problémy

Problémy se zuby patří po bolestech hlavy a zad k nejčastějším problémům populace nejen v České republice, ale také ve světě. Důvodů je mnoho. Za špatný stav našich zubů z části mohou genetické predispozice, z části si za ně můžeme sami a to díky stravě. Dnešní strava je náročná na cukry a kyseliny, které narušují zubní sklovinu a my tak častěji trpíme nejrůznějšími zubními problémy. Mnoho z nás se také narodí se špatným postavením zubů, které se následně musejí řešit na ortodoncii Praha. Základem péče o naše zuby je pravidelné čištění zubů. Správné návyky při čištění zubů by měly být trénovány již od dětství. Jen tak si je správně osvojíme a budeme je brát jako normální součást našeho života.
Jestliže jsou vaše zuby ve špatném stavu, je vhodné zamyslet se, jak dál. Mnoho lidí také postrádá jeden či více zubů, o které přišli buď zánětem, nebo při nehodě. Zde se nabízí efektivní řešení, a to zubní implantáty Praha. Zubní implantáty jsou náhražkou vlastního zubu a na první pohled nepoznáte rozdíl. Jeho ukotvení v čelisti je velmi pevné a to díky titanu a šroubu. Jedná se o moderní řešení ztráty jednoho či více zubů. Přesto existuje několik podmínek, které musíte splnit, aby vám zubní implantát mohl být zaveden. Je to zejména dobrá kvalita kostí. Zubní implantát je vsazován přímo do čelisti a kvalitní kost je důležitá proto, aby byl stabilní.
Speciální oddělení věnující se zubním implantátům, tzv. implantologii, najdete na zubní klinice Prague Dental Clinic. Zde používají jen ty nejkvalitnější zubní implantáty Straumann, Replace a Nobel Biocare. Podrobnosti o zákroku naleznete na webové adrese www.praguedentalclinic.cz. Zde si můžete najít také ceník jednotlivých výkonů. Neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří bezbolestně a rychle vyřeší jakýkoli váš zubní problém. Smějte se zase bez starostí a ukažte světu krásné a zdravé zuby!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 05. 2013