Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Nebezpečné modré světlo

Trávíte z pracovních důvodů spoustu času u počítačových obrazovek? Na jednu stranu nám moderní technologie umožňují urychlit práci a komunikovat se zákazníky, aniž byste se s nimi setkali. Modré záření nám pomáhá zůstat také delší dobu vzhůru. Kromě toho má příznivý účinek pro myopické a skotopické vidění. Odborníci tvrdí, že dostatek modrého světla přispívá také starším lidem k udržeí fyzické i psychické pohody. Na druhou stranu nadměrné používání elektronických zařízení může být pro lidské zdraví nebezpečné.

LCD a LED počítačové i televizní obrazovky vyzařují totiž modré světlo, které způsobuje pocit napětí v očích, jejich únavu a v některých případech také nespavost. Modré světlo však nevyzařují pouze televizní obrazovky a obrazovky notebooku, tablety a stolních počítačů, ale také moderní chytré telefony a GPS zařízení. S BlueControl od společnosti Hoya však můžete proti tomuto nadměrnému modrému záření úspěšně bojovat. S BlueControl můžete úspěšně minimalizovat modré záření a uchovat se oči neustále v pohodě. Vaše oči budou nestále v dobré kondici a Vy budete lépe vnímat Vaše okolí. Více výhod o BlueControl najdete na této webové adrese www.bluecontrol.eu.

BlueControl zlepšuje kontrast obrazu pro přirozenější vidění. Kromě toho BlueControl chrání brýlové čočky před vodou, špínou, mastnotou a prachem. BlueControl udržuje brýle mnohem déle čisté.  Zhoršujícímu se zraku můžete zabránit také tím, když budete dodržovat dostatečnou vzdálenost mezi Vašima očima a obrazovkou.  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

23. 10. 2014