Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Odstranění chloupků

Každá žena se ráda stará o svůj zevnějšek, neboť se chce nejen dobře cítit, ale také se líbit. Jen málokterá žena si dovolí obléci si sukni v případě, kdy nemá oholené nohy. Pokud Vás nebaví obden si holit nohy či podpaží, využijte služeb Centra laserové estetiky.  

Laserová epilace je považována v současné době za nejefektivnější způsob odstraňování chloupků. Centrum laserové estetiky se laserové epilaci věnuje již od roku 2011, takže má s touto metodou odstraňování chloupků u žen mnohaleté zkušenosti. Zatímco depilace chloupků znamená odstranění chloupků pouze na určitou dobu, epilace Vám by Vám měla zaručit již neobnovení epilovaných chloupků, to znamená, že by chloupky již neměly nikdy vyrůst.

Ke klasickým způsobům depilace patří u všech žen nejpoužívanější holení či vytrhávání. Mnohé ženy při odstraňování chloupků používá také nejrůznější epilátory. V Centru laserové estetiky můžete pravým laserem nechat odstranit chloupky z podpaží, třísel i lýtek. Centrum laserové estetiky patří mezi opravdové odborníky, takže se nemusíte obávat, že by Vám po zákroku vznikly na těle jizvičky.

Každá zákaznice by měla být předem informována o tom, že laserovou epilaci, aby byla opravdu účelná, je potřeba několikrát opakovat. Tento důvod nelze ovlivnit použitím epilačního přístroje, neboť důvodem je růst chloupků. Pokud se termín opakování nedodržuje, jak stanoví kosmetička či lékař, účinnost klesá. Růst chloupků je individuální, a proto nelze předem stanovit, jaký počet opakování bude právě u Vás potřeba. Z pravidla se však jedná o 4 – 6 základních ošetření. Bližší informace o epilaci chloupků naleznete na této webové adrese: www.moje-estetika.cz/laserova-epilace

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Depilace: Taky už jsem na... 0 Lenka 22. 11. 2013
číst vše Nový příspěvek

20. 09. 2013