Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Pořiďte si krásné bílé zuby

Krásný úsměv, dostatečné množství spánku, pozitivní přístup, vyvážený milostný život a tělo plné energie vám ubere hned několik let, aniž byste museli podstupovat plastickou operaci či se jinak trápit úpravou svého vzhledu. Tyto faktory jsou klíčem ke stálému mládí a ani hodiny strávené v posilovně, zdravá strava či několik vrstev make-upu je nenahradí.

A jak můžete získat krásný úsměv? Zajděte na zubní kliniku a nechte si poradit od odborníků. Dentální hygiena Praha například nabízí odstranění zubního kamene a pigmentací nebo bělení zubů, které se stalo trendem moderní doby. Pokud pijete kávu, čaj nebo kouříte, vaše zubí ztrácí svou bělost a stávají se zašlými. Bělením zubů však získáte svůj krásný „bílý úsměv“ zpět. Zkušení stomatologové vám navíc poradí, jak si správně čistit zuby a tento nácvik budete moci i vyzkoušet.

Všimněte si, že mnoho lidí se příliš nesměje. Jedním z důvodů je negativní přístup k životu a ten druhý je více praktický, neboť se bojí ukázat své nepříliš rovné nebo chybějící zuby. A řešení je přitom jednoduché. Fixní rovnátka tento problém rychle vyřeší a klienti se již brzy budou moci smát na celý svět. A pro chybějící zuby jsou vhodné zubní implantáty, které znovu dodají člověku sebevědomí a hlavně mu navrátí tolik příjemný úsměv.

Pokud si i vy přejete získat krásný úsměv, podívejte se na internetové stránky Prague Dental Clinic http://www.praguedentalclinic.cz/cs/lekari/ a objednejte se k odborníkům na konzultaci. Zkušení zubaři vám chrup odborně vyšetří a navrhnout vhodné úpravy týkající se přímo vás. Neváhejte a nechte si navrátit bílý úsměv i vy.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Pořiďte si krásné bílé zuby: Před pár lety jsem... 3 Hanka 03. 03. 2013
číst vše Nový příspěvek

23. 02. 2013