Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Rehazone Vám pomůže zbavit se bolestí ramenního kloubu

Poranila jste si při sportování ramenní kloub a Váš obvodní lékař Vás nyní posílá k fyzioterapeutovi? Špičkové rehabilitační centrum najdete v Rehazone, které se zaměřuje na poskytování kvalitních fyzioterapeutických, masážních i fitness služeb. K účelu odstranění bolesti v pohybovém aparátu používá nejnovější přístrojovou terapii. Fyzioterapeuti se zaměří na zjištění příčiny a pomohou Vám navrátit se k Vašemu oblíbenému sportu v dobré kondici.

Jak vzniká bolest ramenního kloubu?

Zdravotní potíže v oblasti Vašeho ramene zjistíte velmi snadno. Obvykle se totiž dostaví bolest a postupně také omezení pohybu v rameni. Zpravidla se tato bolest objevuje v noci a může vyvolat otok. Bolest v rameni může vznikat ze tří různých důvodů. Může jít, buď o vnitřní poruchu ramenního kloubu, bolest způsobenou poruchou tkání, které ramenní kloub obklopují, nebo o tzv. přenesenou bolest. Při třetím tipu je bolest ramenního kloubu důsledkem potíží, které vznikají mimo samotný ramenní kloub. Ačkoliv se zdravotní problém může týkat krční páteře nebo onemocnění v oblasti bránice, máte pocit, že Vás bolí ramenní kloub. Fyzioterapeuti Rehabilitačního centra Rehazone Vám pomohou najít pravou příčinu a stanoví vhodnou léčbu. Nejčastěji se k léčbě používá ultrazvuk v kombinaci s laserovou terapií, rázová vlna a různá stabilizační cvičení. Podrobné informace o rázové vlně najdete zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/razova-vlna

Co dělat při bolesti achillovy šlachy?

Při pravidelném sportování se může také stát, že Vás potká bolest achillovy šlachy. Zpravidla se jedná především o jednu z nejčastějších komplikací běžeckého tréninku. Předcházet mu můžete korekcí postavení nohou a jejich případnou rozdílnou délkou. Nezbytné je také důkladné rozcvičení se strečinkem a správná technika běhu. V tomto případě Rehazone doporučuje zapojit kombinaci přístrojové a protizánětlivé terapie s fyzioterapií.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2018