Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Samozabarvovací brýlové čočky

Trápí Vás potíže se zrakem a jste odkázáni na nošení brýlí? S přicházejícím letním počasím je čím dál tím potřebnější chránit svůj zrak brýlemi, avšak pro ty, kteří nosí dioptrické brýle, může být velmi nepříjemné dívat se v parných horkých dnech do paprsků sluníčka. Vyzkoušejte proto samozabarvovací brýlová skla od společnosti Hoya.

U samozabarvovacích brýlových skel se můžete setkat také někdy s odbornějším názvem a to tedy fotochromatická brýlová skla. Jedná se o přitom o brýle, které jsou schopná přizpůsobit svá zabarvení aktuálnímu stavu slunečných paprsků. Díky tomu se při prudkém světle stávají tmavšími a naopak při poklesu sluneční intenzity se odbarvují.

Samozabarvovací brýlové čočky od společnosti Hoya Vám umožní nosit pouze jedny brýle a tím pádem nebudete muset sebou neustále nosit jak klasické brýle, tak sluneční. V nabídce společnosti Hoya najdete tři typy fotochromatických brýlových čoček.

Prvním druhem jsou tak zvané brýle suntech, kde fotochromatická vrstva je nanášena speciálními rotačními teologiemi na povrch brýlové čočky. Druhým typem jsou brýlové čočky transitions, při jejichž výrobě byla použita technologie Transitions společně s materiály od společnosti Hoya. Třetím typem jsou brýlové čočky DriveWear, které disponují ochranou před odlesky a zvyšují kontrast vidění. Tento typ brýlových čoček je cenným pomocníkem zejména při řízení auta, neboť je u nich prokázáno menší napětí a únava očí. Více informací se dočtete na této webové adrese: www.hoyavision.cz.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 04. 2014