Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Šetřete své oči s Hoya

Věděli jste, že obrazovky LCD a LED televizí a počítačů, „chytré“ telefony, tablety nebo GPS zařízení vyzařují modré záření? Samo o sobě je přírodním úkazem a běžně se vyskytuje v denním světle a udržuje nás bdělé, nicméně pokud se mu nadměrně vystavujeme, může mít na naše zdraví škodlivé účinky, které se projevují přepínáním očí, oční únavou, ale i zvýšenou ospalostí. Proto chraňte své oči a braňte se nepříznivým účinkům modrého záření pomocí speciálních brýlových čoček vyvinutých firmou Hoya.

Brýle Hoya BlueControl neutralizují modré záření a udržují oči ve výborném stavu. Nabízí pohodlnější a uvolněnější vidění a lepší vnímání kontrastů a barev. Hoya BlueControl se dá kombinovat s Hi-Vision LongLife čočkami. Jejich přínosem je uvolněný pohled díky výborné anti-reflexní funkci, až sedmkrát větší odolnost vůči poškrábání, jednoduché čištění mastných skvrn, prachu či vody a jednoznačně vysoká odolnost a spolehlivost. Více informací o Hoya BlueControl naleznete na oficiálních internetových stránkách firmy pod odkazem www.bluecontrol.eu/cs/home.

Hoya čočky jsou usazovány do jemných, tenkých a odolných materiálů a jejich moderní design sluší každému uživateli brýlí, ať už nosíte brýle dioptrické či pouze sluneční. Veškeré typy čoček se dají obohatit o antireflexní vrstvu či další úpravy dle přání klientů a výsledným produktem jsou elegantní brýle šité na míru požadavkům a očím jednotlivých klientů. Různorodé materiály, zajímavé designy a možnosti dalších úprav činí brýle od Hoya vysoce žádané na trhu. Vyzkoušejte tedy i vy tyto vysoce kvalitní brýle a chraňte své oči před nepříznivým zářením.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 05. 2014