Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Využití rázové vlny

Nevynecháte žádnou příležitost ke sportování, avšak z minulého tenisu Vás bolí loket? Proti bolestem Vám může pomoci fyzikální léčba v podobně rázové vlny. Ta je považována za jednu z nejúčinnějších současných léčebných metod. Jde o časově nenáročnou léčbu, kterou je možné řešit ambulantně. Léčbu pomocí rázové vlny můžete zahájit také v pražském rehabilitačním centru Rehazone. Kontakt na fyzioterapeuta Praha 4 najdete na našich webových stránkách. Rázová vlna Praha se používá pro léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Možnosti dalšího využití rázové vlny najdete zde www.rehazone.cz.

Rázová vlna se doporučuje použít zejména k zahájení léčby, ale i v případě, kdy Vaše zdravotní potíže přes běžně užívanou léčbu přetrvávají. Rázová vlna nachází uplatnění nejen ve sportovní medicíně, ale také v ortopedii a revmatologii. Rázová vlna se využívá také při rehabilitacích. Použití rázové vlny v lékařství dosahuje vynikajících výsledků. Rázová vlna má totiž až 95% účinnost léčby. Je velmi šetrná a u pacientů dobře snášená bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Lékaři ve většině případů používají rázovou vlnu bez nutnosti aplikace doplňující injekční a farmakologické léčby.

Díky rázové vlně můžete společně s fyzioterapeuty docílit zdravého a nebolestivého pohybu. Akustická rázová vlna je přístrojem vytvořena ze vzduchové vlny, která je do těla vháněna pod tlakem 5-6 barů. Za pomoci pohybujícího se projektilu v aplikátoru je rázová vlna přenášena skrz hlavici aplikátoru do tkáně. Maximální hloubka mechanického účinku vlny je 3,5 cm.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 05. 2017