Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Zdravá výživa Praha Vám umožní cítit se znovu fit

Cítíte se přepracovaní a kamarádka Vám doporučila detoxikaci organismu? Podstoupit ji můžete mimo jiné také v Centru trvalého zdraví Cordeus v Praze. Toto středisko nabízí pestré možnosti ke znovunabytí lidského zdraví. Mimo jiné také kvalitní fyzioterapeutické služby. Díky fyzioterapii Praha 6budete opět fit jako rybička.

Proč je dobré zvolit zavčas očistu organismu?

Detoxikace organismu neboli očista lidského těla je metodou, která se používá již tisíce let. Cílem očisty organismuje pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je lidské tělo v dnešní psychicky náročné době zaneseno. Přirozená detoxikace probíhá v těle neustále. Toxiny jsou z lidského těla vylučovány prostřednictvím orgánů. Odvádění toxinů je úkolem jater, ledvin a střev. Lidé trpí nedostatečnou detoxikací hned z několika důvodů. Lidé dnes velmi často vlivem pracovních povinností a starostí o domácnost zapomínají čím dál tím více na pohyb na čerstvém vzduchu. Mnozí z nich, když přijdou z práce nebo ze školy raději zapnou televizi nebo počítač, než aby se vydali se psem nebo s přáteli na procházku do lesa. Dalším lidským nešvarem je nevyvážená strava, třebaže dnes na každém rohu vykukují informace o zdravé životosprávě a vyvážené stravě, málokdo se zajímá o to, co vlastně jí. Díky tomu se bohužel do lidského organismu dostává velké množství potravin s nepřirozenými chemikáliemi a škodlivými látkami. Velkou zátěž pro lidský organismus představuje rovněž častý stres, nespavost a častá konzumace alkoholu a cigaret.

Znovu fit díky Zdravé výživě Praha

Společnost Cordeus nabízí zájemcům detoxikační program Metabolic balance, díky němuž můžete něco užitečného učinit pro svůj organismus. Díky Zdravé výživě Praha se naučíte správným stravovacím návykům i odstraníte z těla nejrůznější neduhy. Spojíte-li cenné rady Zdravé výživy Praha s pravidelným pohybem, můžete se zbavit také přebytečných kil. Buďte otevření novým změnám a ceňte si svého zdraví.  

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 09. 2019