Tipy pro stálé mládí - fitness, relax, kosmetika
 

Zůstaňte stále mladá díky hydrocolon terapii!

Cítíte se po Vánocích stále nafoukle a ráda byste se dostala znovu do formy? Nechejte si poradit od Centra trvalého zdraví Cordeus a vyzkoušejte Hydrocolon terapii.

V čem spočívá kouzlo očisty organismu?

Hydrocolon terapie neboli očista tlustého střeva výplachem je považována za velmi starou metodou. V současné době se však používá jako velmi efektivní metoda ke zbavení se přebytečných kilogramů i nejrůznějších zdravotních problémů. S očistou organismu můžete překonat důsledky nesprávně zvoleného životního stylu. Aniž bychom si to často uvědomovali, současný způsob života nás často svádí k nevhodné životosprávě. Spousta z nás místo, aby si udělala po návratu ze zaměstnání čas na sportovní aktivity, delší procházku a přemýšlela nad tím, co celý den jí, se spokojí se sezením u televize a pojídáním nejrůznějších nezdravých pokrmů. Také vliv moderních léků a antibiotik má vliv na střevní mikroflóru. Hydrocolon terapie spočívá v opakovaném vodním výplachu. Právě touto cestou se vytváří jedinečné podmínky pro obnovu normální funkce tlustého střeva. Podrobné informace o hydrocolon terapii si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/hydrocolon-terapie/. Terapie je prováděna jemně, vodou tělesné teploty s doprovodnou masáží břicha. Ochablé střevo je po hydrocolon terapie schopno znovu správně fungovat. Hydrocolon terapie je doporučována zejména lidem trpícím na onemocnění střev, vysoký krevní tlak či opakující se infekce. Mohou ji vyzkoušet také lidí s poruchou jater a ledvin nebo lidé, kteří se snaží předcházet onemocnění tlustého střeva.

Dopřejte si také ájurvédskou masáž

Hydrocolon terapii je možné úspěšně kombinovat také s ájurvédskou masáží. Abhyanga neboli ájurvédská masáž je považována za součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu, který se nazývá „pančkarma“. Při masáži je z těla odstraňována negativní energie a chrání lidské tělo před úzkostí, strachem, vyčerpáním i například bolestí hlavy a neurotickými projevy. Udělejte si čas sama na sebe a řekněte konečně stresu stop. S Centrem trvalého zdraví Cordeus to můžete hravě dokázat.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 01. 2018